Studenckie Koło Naukowe Fizyków BOZON

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pełnymi pasji i nowych pomysłów studentami, których zainteresowania oscylują wokół fizyki i wszystkiego co z nią związane. Działamy przy Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH. Jesteśmy ludźmi, którzy ciągle się rozwijają, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności, a przy okazji dobrze się bawią. Realizujemy projekty konstruktorskie, jeździmy na wycieczki, przeprowadzamy pokazy fizyczne, bierzemy udział w konferencjach i warsztatach, organizujemy okolicznościowe spotkania wydziałowe – tak w skrócie można opisać naszą działalność. Spotykamy się na cotygodniowych seminariach, na których swoje krótkie wykłady mają nie tylko pracownicy Wydziału, ale także członkowie naszego Koła oraz zaproszeni goście. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej o naszej działalności lub wydarzeniach i imprezach, w których braliśmy udział, zapraszamy do odwiedzenia odpowiednich podstron. Jeśli jesteście osobami kreatywnymi, pełnymi pomysłów i zapału do pracy oraz dobrej zabawy, to zapraszamy w nasze szeregi.

Skład Komitetu Organizacyjnego

Sebastian Owarzany

Marketing, grafika i social media

Aleksandra Krzemień